Październik w szkole

 • Mieliśmy okazję gościć w murach naszej szkoły Melisa Darwood autorkę takich książek jak: „Larista”, „Pryncypium” i „Luonto”. Jeśli pisarze, autorzy książek kojarzą się ze starszymi, dostojnymi osobami, to na spotkaniu z autorką, uczniowie przekonali się że jest to młoda, sympatyczna i pełna energii powieściopisarką. Jeśli poszukujecie w książkach romantycznych uniesień, dreszczyku emocji, bohaterów zapadających w pamięć - sięgnijcie po jej książki.
  pl2.jpg

 •  Święto Edukacji Narodowej

  13 października 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Pan Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski przekazali zebranym moc gorących życzeń, a uroczystość została wzbogacona przedstawieniem "Zaraźliwa epidemia" w wykonaniu uczniów klasy 2A.

  .

 • Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

  Zaingurowaliśmy wystąpieniem uczniów przed dużym gronem nauczycieli, pedagogów, psychologów i naukowców i odczytaniem fragmenty prac z organizowanego w naszej szkole Konkursu Literackiego dla Uczniów z Dysleksją "I ty możesz zostać Andersenem".
  dys1456x640.jpg

  .

 • Europejski Tygdzień Kodowania

  Po raz drugi obchodziliśmy Coodeweek , który w tym roku trwał dwa tygodnie - od 7 do 22 X, co związane było z małym "codeweekowym" jubileuszem, mianowicie 5. urodzinami Europejskiego Tygodnia Kodowania.

  .

 • Ogólnopolski Tydzień Kariery

  Rozpoczęliśmy imprezą „Co dalej po Gimnazjum?” dla klas trzecich. To początek realizacji zajęć, warsztatów i imprez z zakresu doradztwa i orientacji zawodowej na terenie naszej szkoły.

  .

 • Uczniowie klas drugich nie śpią, nie leniuchują – ale kreują swoją szkolną rzeczywistość, realizując filmiki i scenki dramatyczne na podstawie bajek I. Krasickiego. Można je obejrzeć na naszym facebook'u i zagłosować na ten z filmów, który spodobał się najbardziej Autorom produkcji gratulujemy pomysłów i odwagi, jako że to ich debiuty. Zalecamy naśladownictwo!

  anim3640x480.jpg