Klub Sportowy „Piątka” ruszył

Niezmiernie miło nam poinformować, że od września 2015 r. na terenie naszego gimnazjum ruszył Klub Sportowy „Piątka” stworzony przez ludzi z pasją, promujących sport i gotowych przekazać swoje doświadczenia młodzieży.

Inicjatywa została zgłoszona do programu „Kluby Sportowe Orange” i znalazł się w wygranej pięćdziesiątce. Jesteśmy dumni, że nasz pomysł i zaangażowanie w projekt zastały docenione i zauważone, gdyż do programu zgłosiło się 1121 klubów z całej Polski. My jako jedyni w Łodzi przeszliśmy pozytywnie proces rekrutacji i otrzymaliśmy wsparcie w postaci sprzętu sportowego oraz treningowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Uroczyste otwarcie Klubu uświetniła obecność naszych Ambasadorów Artura Siódmiaka i Tomasza Jankowskiego, oraz gościa honorowego wiceprezydenta Łodzi – Tomasza Treli.

Trenowane w Klubie dyscypliny to: piłka nożna, siatkówka, koszykówka.

Zapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły oraz dzieci z rocznika 2003 i 2004 do udziału w tym przedsięwzięciu . Zachęcamy również rodziców dzieci do aktywnego treningu w grupie 30+.

Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie. Ruszyła już rekrutacja. Bądź czujny i nie przegap okazji, aby uczestniczyć w ciekawym projekcie w Twojej okolicy.

W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z inauguracji Klubu.